![](https://kountouris.gr/wp-content/uploads/2011/11/Πυρετός-εκζέματα-και-οστά-150x150.jpg)
Ενημερώθηκε η Βιονευρολογική με καινούργιο άρθρο.
Πολλές φορές, όταν παρουσιάζονται αυτά τα συμπτώματα μαζί, όπως έχουμε δει στην Βιονευρολογική, και παράλληλα εμφανίζονται και αυξημένες, από το βιοχημικό έλεγχο, πρωτεΐνες ή παραπρωτεΐνες, τότε μπορεί να έχουμε την σπάνια, αλλά όχι και εξαφανισμένη, ασθένεια του συνδρόμου της ανοσοσφαιρίνης Ε.
http://www.bioneurologics.gr/astheneies/nevriko-sistima/loimokseis/pyretos-ekzemata-kai-osta/