![](https://kountouris.gr/wp-content/uploads/2012/01/Εξωκρινείς-αδένες-και-αυτοάνοσα-νοσήματα-150x119.jpg)
Ενημερώθηκε η Βιονευρολογική με καινούργιο άρθρο.
Τα τελευταία χρόνια όπως έχουμε παρατηρήσει στη Βιονευρολογική όλο και τακτικότερα παρατηρούμε σε ηλικιωμένους ασθενείς μας και κυρίως σε γυναίκες προβλήματα στους εξωκρινείς αδένες.
Ενημερώθηκε η Βιονευρολογική με καινούργιο άρθρο.
Τα τελευταία χρόνια όπως έχουμε παρατηρήσει στη Βιονευρολογική όλο και τακτικότερα παρατηρούμε σε ηλικιωμένους ασθενείς μας και κυρίως σε γυναίκες προβλήματα στους εξωκρινείς αδένες.